Kinkiet Solarny Wings 50lm 3000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.44kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 155mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA BRUTTO | 0.52kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.3 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 96mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.8 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| CRI [RA] | 70 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30szt |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 2.7Wp Monokrystaliczny |
| MOC | 2W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 50 lm |
| NAPIĘCIE | 3.7V/1300mAh |
| MATERIAŁ | Poliwęglan + Aluminium + Szkło |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 19kg |
