Kinkiet Solarny Filo Potrójny 3000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.2kg |
| MOC | 0.15W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | Bateria Litowa 1x18650 3.7v/1800 mA |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 65mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.37kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 175mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 235mm |
| WAGA BRUTTO | 0.42kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| ZASILANIE | SOLAR |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| NOWOŚCI | 24 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 20-400lm |
