Kinkiet Solarny Filo 3000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5-100lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.5kg |
| MOC | 0.1W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | Bateria Litowa 1xAA 3.7v/800 mAh |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 69mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 172mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 122mm |
| WAGA BRUTTO | 0.25kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| ZASILANIE | SOLAR |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| NOWOŚCI | 24 |
