Kinkiet Solarny Eno 3000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasz kinkiet solarny, zapewnia niezawodne oświetlenie nawet po zmierzchu, co dodaje elegancji, ale też bezpieczeństwa Twojej przestrzeni zewnętrznej.
Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, doskonale komponuje się z różnymi stylami elewacji, dodając im nowoczesnego charakteru.
Rozświetl swoją elewację w nowoczesny sposób dzięki Kinkietowi Solarnemu Eno! Idealny wybór dla tych, którzy pragną nadać swojemu domowi wyjątkowego wyglądu i zapewnić dodatkowe oświetlenie wokół niego.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.7kg |
| MOC | 0.1W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | Bateria 1xAA 1.2V/600MAH NI-MH |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 58mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 0.13kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 133mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 86mm |
| WAGA BRUTTO | 0.18kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.2 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| ZASILANIE | SOLAR |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| NOWOŚCI | 24 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 20lm |
