Kinkiet SYDNEY 6W LED BLACK lewy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria lamp Sydney stworzona przez polską markę MiLAGRO łączy w sobie minimalizm i nowoczesność. W skład kolekcji wchodzą 4 kinkiety, w tym prawy oraz lewy w kolorze czarnym i białym. Prosty kształt belki z wbudowanym włącznikiem i diodami LED gwarantuje liniowe oświetlenie, a ozdobna kula sprawia, że całość nabiera geometrycznej formy. Linia Sydney została wykonana z najlepszej jakości materiału, dzięki czemu gwarantuje niezawodny efekt i sprawność. Wyróżnikiem tej serii jest okrągła podstawa, za pomocą której montuje się ją do ściany. Tak oryginalny element z pewnością sprawdzi się jako dodatkowy punkt świetlny w pomieszczeniu.
Nowoczesny styl kinkietów pozwala na zamontowanie ich w przestronnych wnętrzach tych o nieco odważnym, postindustrialnym charakterze, a także bardziej klasycznych, w których występuje ograniczona ilość dodatków. Możliwość wyboru ułożenia lamp pozwala na ogromną dowolność ich zastosowania. Kinkiety SYDNEY ze względu na swój prosty, geometryczny kształt sprawdzą się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. W salonie będą doskonałym dodatkiem do oświetlenia głównego. Ich delikatne światło stworzy przytulną atmosferę. Będzie też odpowiednie podczas seansu telewizyjnego. Ciekawy efekt uzyskamy także w sypialni, wieszając kinkiety symetrycznie po obu stronach łóżka tuż nad szafkami nocnymi.
Kolekcja Sydney - lampy Milagro
Połączenie materiałów najwyższej jakości to znak rozpoznawczy marki MiLAGRO. Lampy z kolekcji Sydney wykonane zostały z wyjątkowo trwałego, odpornego na uderzenia oraz łatwego w czyszczeniu metalu. Klasyczne wymiary umożliwiają montaż praktycznie w każdym pomieszczeniu. Geometryczna, uniwersalna forma lamp powoduje, że można je wykorzystać zarówno jako ciekawy dodatek, jak i oświetlenie nocne, np. przy łóżku.
Lampy z serii Sydney przeznaczone są do źródeł światła o mocy 6 W, dając strumień 420 i wartość temperatury barwowej 4000 K. Produkt ten objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.
W skład serii lamp Olimp wchodzą:
kinkiet z jednym źródłem światła z kulą po prawej stronie w kolorze czarnym ML6346
kinkiet z jednym źródłem światła z kulą po prawej stronie w kolorze białym ML6345
kinkiet z jednym źródłem światła z kulą po lewej stronie w kolorze czarnym ML6348
kinkiet z jednym źródłem światła z kulą po lewej stronie w kolorze białym ML6347
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 180 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| RODZINA LAMP | SYDNEY |
| MOC | 6W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 420lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.60kg |
| WAGA NETTO | 0.38kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 30mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 0.57kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78143 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
