Kinkiet SWING 8W LED 3000-6000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.5kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| MOC | 8W |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WAGA NETTO | 0.45kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | ≥80 |
| WAGA BRUTTO | 0.6kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| RODZINA LAMP | SWING |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| NOWOŚCI | 25 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 640lm |
