Kinkiet SPLASH BLACK 40cm 8W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W jej skład wchodzą cztery rodzaje lamp - o długości 100 cm, 80 cm, 60 cm i o długości 40 cm. Modele o długości 40 cm i 60 cm dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: w bieli, w czerni oraz w chromie, a modele o długości 100 cm i 80 cm dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: w czerni oraz w chromie. Każdą z nich wykonano z metalu oraz z tworzywa sztucznego.
Kinkiety z linii SPLASH wyróżniają się owalnymi liniami oraz prostą formą. Doskonale sprawdzą się w łazienkach, przestrzeniach biurowych, a także w salonie czy w sypialni, jako dodatkowe oświetlenie przydatne na przykład podczas czytania czy pracy przy komputerze. Ich nowoczesna stylistyka doskonale wkomponuje się w nowoczesne wnętrza.
Linia SPLASH jest objęta 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.13kg |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78210 |
| WAGA NETTO | 0.56kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 0.66kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| RODZINA LAMP | SPLASH |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 560lm |
| MOC | 8W LED |
