Kinkiet SIRIO 2xG9
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | SIRIO |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 0.94kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | G9 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA BRUTTO | 1.35kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| MATERIAŁ | SZKŁO + METAL + PLASTIK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 140mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 340mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 2xG9 25W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 44 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
