Kinkiet SHINE CHROME 40cm 7W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja Shine została zaprojektowana w ten sposób, aby poza wysoką funkcjonalnością stanowiła również element dekoracyjny wnętrza. To grupa kinkietów, które dzięki bardzo prostym liniom stylistycznym mają wielu miłośników. Modele Shine charakteryzują się perfekcyjnym wykończeniem przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.
Unikalny styl kinkietu z kolekcji Shine pasuje do każdego rodzaju wnętrza. Sprawdzą się we wszystkich minimalistycznych i nowoczesnych aranżacjach. Swoją funkcję najlepiej będą pełnić w łazience, zawieszone nad lustrem. Ochronę przed kroplami wody zapewni klasa szczelności IP44.
Dzięki wyjątkowemu designowi stanowią też idealne oświetlenie obrazów zarówno w prywatnych domach jak i pomieszczeniach hoteli i biur.
Neutralna barwa 4000K jest przyjemna dla oka i pasuje i pasuje do całej palety barw ścian, mebli czy dodatków dekoracyjnych.
Rodzina kinkietów Shine dostępna jest w 6 wariantach kolorystycznych.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KOLOR | CHROM |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 7W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 490lm |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78169 |
| WAGA NETTO | 0.35kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA BRUTTO | 0.48kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| RODZINA LAMP | SHINE |
