Kinkiet SFERA BLACK 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W kolekcji SFERA dominują kule i prosta forma. Dzięki temu lampy z tej linii pasują właściwie do każdego typu wnętrza. Doskonale wkomponują się w przestrzeń kuchni, salonu, sypialni czy też jadalni. Idealnie uzupełnią minimalistyczny wystrój, ale i nieco złagodzą panujący w pomieszczeniu przepych. Mnogość dostępnych form i kształtów sprawi, że każdy znajdzie coś w tej linii dla siebie.
Kolekcja SFERA składa się bowiem z kinkietu, lamp wiszących w czterech wariantach (wyposażonych w 1, 3, 5 lub 6 źródeł światła) oraz z lamp sufitowych (wyposażonych w 3 lub w 5 źródeł światła).
Lampy z kolekcji MiLAGRO objęto 2-letnim okresem gwarancji.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.60kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.93kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 13.5cm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 200 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| RODZINA LAMP | SFERA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 13.5cm |
| GWINT | E14 |
