Kinkiet SARA WHITE 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zarówno kinkiet, jak i żyrandole są zasilane żarówką o gwincie E14. Napięcie, przy którym mogą pracować to 230 V przy częstotliwości 50 Hz."
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.50kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| GWINT | E14 |
| WAGA BRUTTO | 1.04kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15cm |
| MATERIAŁ | METAL + MATERIAŁ |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| RODZINA LAMP | SARA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| LICZBA RAMION | 1 |
