Kinkiet ROMA WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji ROMA doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach o modnym, minimalistycznym klimacie. Wariant biały wprowadzi do pomieszczenia lekkość, świeżość i subtelny powiew luksusu, modele w barwie czarnego matu to z kolei kwintesencja elegancji i klasy.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 14cm |
| GWINT | E27 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.80kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15.5cm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| WAGA BRUTTO | 1.27kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 330 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21.5 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 320 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| KOLOR | BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | ROMA |
