Kinkiet RICK 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja od marki MiLAGRO jest objęta gwarancją producenta. Czas jej trwania wynosi 24 miesiące. W tym okresie wszelkie naprawy są świadczone nieodpłatnie.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| RODZINA LAMP | RICK |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.90kg |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA NETTO | 0.31kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 95mm |
| GWINT | E14 |
| WAGA BRUTTO | 0.47kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 145mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130 mm |
| MARKA | Milagro |
