Kinkiet RAIN 45cm 10W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancka lampa łazienkowa RAIN polskiej marki MiLAGRO to propozycja stworzona z myślą o wielbicielach minimalizmu i funkcjonalności w absolutnie nowoczesnym wydaniu. Dzięki niej przestrzeń nad lustrem i umywalką zostanie doskonale rozjaśniona, a sama lampa będzie stanowiła znakomity element dekoracyjny i ciekawy akcent na tle reszty aranżacji.
Nowoczesna lampa łazienkowa RAIN wyglądem przypomina prostokątną listwę o zaokrąglonych rogach, której obwód po zapaleniu rozbłyska neutralnym światłem z żarówki LED o mocy 10W. Kinkiet ten ma aż 45 centymetrów długości i jest osadzony na praktycznym, chromowanym ramieniu, dzięki czemu dokładnie oświetla przestrzeń pod sobą i ułatwia korzystanie z lustra oraz umywalki. Tym samym codzienna pielęgnacja, makijaż czy drobne kosmetyczne poprawki przebiegają sprawniej i są bardziej precyzyjne.
Kinkiet łazienkowy RAIN, z uwagi na swoją minimalistyczną formę i kolorystykę, stanowiącą połączenie lśniącego chromu i czystej bieli, to rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w przypadku nowoczesnych wnętrz. Może to być łazienka utrzymana w jasnych barwach lub wręcz przeciwnie – w modnej, ciemnej tonacji, ze srebrnymi detalami, nablatową umywalką i dużymi przeszkleniami.
Kolekcja RAIN – mariaż stylu i funkcjonalności
Niezwykle efektowna lampa RAIN, jako oświetlenie przeznaczone do montażu w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgotności, posiada stopień ochrony IP 44. Oznacza to, że nawet jeżeli zostanie ochlapana wodą to stworzy niebezpieczeństwa dla użytkownika. Starannie dobrane materiały, z których lampa została wykonana, a także olbrzymia dbałość o szczegóły gwarantuję, że oświetlenie przetrwa w nienagannym stanie przez wiele lat.
Dedykowana łazienkom kolekcja RAIN zawiera w sobie:
• Kinkiet LED 10W w kolorze chromu ML6095
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 40mm |
| RODZINA LAMP | KINKIET ŁAZIENKA |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 35 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 700lm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.63kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| MOC | 10W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WAGA NETTO | 0.30kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 10mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 0.44kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
