Kinkiet Pedro Black 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tubalny kształt lamp Pedro sprawia, że oświetlenie idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, gdzie króluje prostota i pełna harmonia wszystkich elementów. Na uwagę zasługuje też modna biała lub czarna kolorystyka, która doskonale komponuje się z wnętrzami wykończonymi monochromatycznymi barwami oraz ciekawy detal w postaci wykończonego drewnem pierścienia na wierzchołku każdej z opraw. Drewniane wykończenie widoczne jest także na osłonach lamp. Zabieg ten nie tylko ożywia, ale i ociepla całą aranżację
Producent lamp firma MiLAGRO udziela na lampę 2-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | PEDRO |
| MOC | 1xGU10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| KATALOG | STARY |
| GWINT | GU10 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MATERIAŁ | metal. drewno |
| WAGA NETTO | 0.76kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 0.97kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
