Kinkiet PORTER 1XGU10 IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 80mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 140mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xGU10 |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | 230V |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | PORTER |
| WAGA NETTO | 0.20kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| GWINT | GU10 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA BRUTTO | 0.30kg |
