Kinkiet POP 3xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja POP to ponadczasowe piękno. Lampy tej rodziny przedstawiają najmodniejsze trendy wnętrzarskie ostatnich sezonów. Kuliste, szklane klosze wyglądają wytwornie w każdej nowoczesnej i klasycznej aranżacji. Dzięki minimalistycznemu projektowi tych lamp, można dowolnie eksperymentować przy urządzaniu różnych pomieszczeń.
Bardzo dobrze odnajdą się w eleganckiej willi, starej, zabytkowej kamienicy jak i w nowoczesnym apartamencie. Ta designerska kolekcja wyjątkowo efektownie będzie prezentować się nad wyspą w kuchni, stolikiem kawowym w salonie, czy też jako kinkiet w sypialni.
Pojawiające się złoto w postaci subtelnych detali sprawia, iż aranżacja wnętrza staje się jeszcze bardziej szykowna.
Producent oświetlenia MiLAGRO zadbał nie tylko o zjawiskowy wygląd lamp, ale również o solidność wykonania. Mnogość matowych kloszy, w przypadku lamp wiszących, symetrycznie zamontowanych po obu stronach metalowej rurki zapewni bardzo dobre oświetlenie pomieszczenia. Kolekcja POP dostosowana jest do żarówek typu E14.
W skład kolekcji wchodzi:
• Kinkiet POP MLP7843
• Kinkiet POP MLP7844
• Lampa wisząca POP MLP7845
• Lampa wisząca POP MLP7846
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 640mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 3xE14 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | POP |
| WAGA NETTO | 1.9kg |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA BRUTTO | 2.3kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 140mm |
| GWINT | E14 |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
