Kinkiet PIERCE BLACK 12W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z rodziny PIERCE to propozycja idealna dla nowoczesnych wnętrz, gdzie główną rolę pełnią szlachetne materiały: marmur, drewno i szkło. Lampa wisząca z tej linii doskonale sprawdzi się na stołem w jadalni lub nad wyspą kuchenną. Kinkiety z kolei znakomicie rozjaśnią ścianę nad łóżkiem lub szeroki hol i przejścia między pokojami, ponieważ ich światło rozchodzi się zarówno w górę, jak i w dół.
Lampy z tej kolekcji są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.4kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 720Lm |
| WAGA BRUTTO | 0.57kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78136 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| MOC | 12W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | PIERCE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
