Kinkiet PICO WHITE 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Dodatkowo po upływie okresu gwarancyjnego istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| GWINT | GU10 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WAGA BRUTTO | 0.30kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 130mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xGU10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KATALOG | STARY |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | PICO |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
