Kinkiet Ogrodowy Ovalis 1xGU10 IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna kolekcja lamp ogrodowych OVALIS to propozycja, która zachwyca minimalistyczną formą i maksymalną funkcjonalnością. W skład tej rodziny wchodzą dwa czarne kinkiety o geometrycznej bryle, delikatnie zaokrąglonej w przedniej części. Pierwszy z modeli ma wymiary 81x92x68 mm z jednym źródłem światła, drugi jest nieco większy i ma długość 150 milimetrów i dwa źródła światła.
Lampy zewnętrze OVALIS, wyprodukowane przez polską markę EKO-LIGHT, to idealnie rozwiązanie do każdego ogrodu, bez względu na jego rozmiary. Z uwagi na swoją prostą i subtelną formę najlepiej sprawdzą się na nowoczesnych budynkach z dużą ilością okien i bez zbędnych dekoracji na fasadzie. W lampach zainstalować należy żarówki typu GU10 (nie są dołączone do zestawu).
Lampy OVALIS z powodzeniem zamontować można również na tarasie, w ogrodowej altanie lub wiacie na samochody, a także na ogrodzeniu. Szczególnie efektownie prezentować się będą na aluminiowych ogrodzeniach w kolorze czerni lub głębokiego grafitu.
Lampy ogrodowe OVALIS – funkcjonalność przede wszystkim
Eleganckie i stylowe lampy ogrodowe OVALIS przyciągają wzrok minimalistyczną formą i szlachetną kolorystyką, dlatego będą prawdziwą ozdobą posesji. Siłą kinkietów z tej kolekcji jest jednak nie tylko znakomity wygląd, ale również niezwykła funkcjonalność. Wykonane one zostały z najwyższej jakości aluminium i akrylowych detali, dzięki czemu przetrwają w nienagannym stanie długie lata. Stopień ochrony IP44 gwarantuje natomiast, że oprawy są szczelne, a ich wnętrze doskonale zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak deszcz, kurz czy też piasek.
W skład kolekcji lamp ogrodowych OVALIS wchodzą:
• Kinkiet zewnętrzny o wymiarach 81/92/68mm EKO8302
• Kinkiet zewnętrzny o wymiarach 81/150/68mm EKO8319
Dane techniczne
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 68 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 81 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.32kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 92 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | LAMPY OGRODOWE |
| MOC | 1xGU10 |
| GWINT | GU10 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
