Kinkiet OVAL BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy mają nowoczesny, kulisty kształt. Zostały wykonane z metalu oraz drewna, który tworzy oryginalny detal w postaci pierścienia na zakończeniu kloszy. Drewno widoczne jest również na ramionach i podstawie poszczególnych modeli. Prezentowana kolekcja świetnie sprawdzi się we współczesnych wnętrzach, charakteryzujących się prostotą i monochromatyczną, czarno-białą kolorystyką. Wstawki z drewna ocieplają całą stylizację. Łącząc ze sobą poszczególne modele można stworzyć spójną i kompletną aranżację.
Lampy objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 11cm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.61kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.90kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15cm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 220 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| RODZINA LAMP | OVAL |
