Kinkiet Mirore Czarny 5W 30cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.5kg |
| MOC | 5W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WAGA NETTO | 0.14kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 141mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 0.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| RODZINA LAMP | MIRORE |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 45mm |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 550lm |
