Kinkiet Magnet 9W+1xGU10 3000/4000K Czarny Lewy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 5W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| CRI [RA] | >80Ra |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 21/22, 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 550lm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 404mm |
| MATERIAŁ | ALUMINIM |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.6kg |
| WAGA NETTO | 0.45kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K |
| WAGA BRUTTO | 0.53kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 91mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41.5 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| RODZINA LAMP | MAGNET |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
