Kinkiet MOONLIGHT 1xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosze wykonane są z elementów metalowych, szklanych oraz kryształów. W ofercie lamp znaleźć można kinkiet i wiszące lampy sufitowe jednym oraz z trzema punktami światła.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | MOONLIGHT |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E14 |
| WAGA NETTO | 0.83kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 9cm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.29kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 25cm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE14 40W |
