Kinkiet MIŚ 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkty objęte są 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15cm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.35kg |
| WAGA BRUTTO | 0.78kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15cm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA + DREWNO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 220 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 230 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21.5 |
| RODZINA LAMP | MIŚ |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Szary |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
