Kinkiet MILANO 2xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 230mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 2.1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 2.6kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| RODZINA LAMP | MILANO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 2 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 25 |
| MOC | 2xE14 max 40W LED |
| GWINT | E14 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
