Kinkiet MADISON GOLD 2xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model ten wyróżnia nowoczesna i stylowa konstrukcja, która w połączeniu ze szlachetnym, złotym kolorem tworzy niesamowity efekt.
Wyrazisty design kinkietu MADISON GOLD sprawia, że pięknie wypełni on każde wnętrze, nadając mu niecodzienny charakter. Lampa ta posiada dwa punkty świetlne. Wykonano ją z wysokiej jakości tworzyw: metalu i kryształu, które wspaniale się uzupełniają, tworząc przyjemną dla oka grę światłem. Model ten doskonale sprawdzi się w przestronnych przestrzeniach loftowych lub utrzymanych w stylu glamour. Będzie dobrze wyglądać w towarzystwie bieli, czerni, szarości, a także bardziej wyrazistych kolorów, jak czerwień lub zieleń.
Produkty firmy MiLAGRO objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać z usług specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 260 mm |
| MATERIAŁ | METAL + KRYSZTAŁ |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 190 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 1.50 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28.5 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 2 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | MADISON |
| MOC | 2xE14 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E14 |
