Kinkiet MADERA 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W Twoich wnętrzach królują drewniane dodatki? Niewątpliwie materiał ten czyni pomieszczenie znacznie przytulniejszym. Możesz dopełnić nowoczesny wystrój, stawiając na drewniane akcenty w kinkietach ściennych. Naszą propozycją jest kinkiet MADERA składający się z transparentnego szklanego klosza oraz dodatków z niezwykle wytrzymałego drewna bukowego. Model ten doskonale dopełni wnętrze salonu, a także sypialni, w których postawiłeś na ciepły odcień drewna. Nowoczesnego charakteru lampie dodaje klosz wykonany z transparentnego szkła - materiału, który w ostatnich latach bije rekordy popularności wykorzystania w aranżacji pomieszczeń.
Kinkiet Madera - specyfikacja
Wymiary klosza w kinkiecie MADERA to 150 mm wysokości i 100 mm szerokości. Sama lampa z kolei ma 100 mm szerokości i 180 mm głębokości. Wielkość będzie niezwykle praktyczna i efektowna, kiedy zamontujemy kinkiet po obu stronach łóżka. Do kinkietu należy wybrać żarówkę o gwincie E27. Oferowana moc to 60 W. Co do parametrów elektrycznych - lampy pracują pod napięciem 230V, a ich częstotliwość zasilania to 50 Hz.
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO + DREWNO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 230mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| RODZINA LAMP | MADERA |
| MOC | 1xE27 max 60W |
| KOLOR | BIAŁY |
