Kinkiet LUCERO CHROME 13W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.65kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 230mm |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | LUCERO |
| MOC | 13W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 230mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1000lm |
| WAGA NETTO | 0.44kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| MARKA | Milagro |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
