Kinkiet LUCE 10W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 70mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 700lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| MOC | 10W |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 160mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 0.60 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA BRUTTO | 0.80 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21.5 |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE CHINY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
