Kinkiet LINTERNA 1xGX53
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.61kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.92kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 130mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| RODZINA LAMP | LINTERNA |
| MOC | 1xGX53 12W |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| GWINT | GX53 |
