Kinkiet LIBRA 4xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandole i kinkiety Libra swoim kształtem nawiązują do tradycyjnych organów, które
zdobią kościoły, synagogi i sale koncertowe. Owalny, podłużny kształt, ścięte końce i
miękkie linie - to znaki rozpoznawcze tego oświetlenia.
W kolekcji dominuje czerń oraz złoto, które jest efektownym, wręcz biżuteryjnym
dodatkiem. Te dwie barwy pozornie kontrastują ze sobą, pozostając przy tym spójnym,
atrakcyjnym wizualnie i modnym połączeniem, które wkomponuje się zarówno w minimalistyczne
wnętrza, jak i te utrzymane w stylu glamour. Ponadto, połączenie złota i czerni
sprawi także, że lampy niczym promyki słońca będą efektownie odbijać światło.
Libra składa się z czterech modeli: żyrandola pojedynczego, potrójnego i uzupełniających
ich kinkietu pojedynczego oraz podwójnego. Razem tworzą piękną, harmonijną całość,
która wprowadzi do wnętrza grę świateł.
Kinkiet o czterech źródłach światła, który powstał w wyniku inspiracji starymi organami.
Można zdecydować się na jedną z dwóch wersji kolorystycznych – złotej oraz czarno-złotej.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 85 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | E14 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 430 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 4xE14 max 40W |
| MATERIAŁ | MOSIĄDZ |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
