Kinkiet LARGO 8W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.57kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | N/D |
| WAGA BRUTTO | 0.81kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 290mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500lm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 290mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 8W LED |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | LARGO |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
