Kinkiet Klimt Czarny 12W 60cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 0.61kg |
| WAGA BRUTTO | 0.76kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| RODZINA LAMP | KLIMT |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1320lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| MOC | 12W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
