Kinkiet KAGO GRAY 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z tej kolekcji mają charakterystyczne klosze ze świecznikowymi uchwytami, a żyrandole dodatkowo zwisy w formie łańcuchów. Każdy element z tej linii zdobią motyle. Serię KAGO wykonano z bezpiecznego i bardzo trwałego metalu.
W skład tej serii wchodz kinkiet,i lampa sufitowa wyposażona w trzy źródła światła, a także dwie lampy wiszące - z jednym i z trzema źródłami światła. Jej częścią jest także żyrandol z trzema źródłami światła oraz kinkiet. Każdy z tych modeli jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: szaro-różowej, klasycznej biało-czarnej i w połączeniu jasnego i nieco ciemniejszego różu. Każdy z tych elementów równie efektownie wygląda samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi elementami kolekcji.
Seria KAGO została objęta 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| RODZINA LAMP | KAGO |
| MOC | 1xE27 60W |
| KOLOR | Szary |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 16cm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.57kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 170 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.82kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 17.5cm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 270 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 270 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
