Kinkiet JIM BLACK 1XE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Linia JIM przykuwa uwagę oryginalnym wyglądem owalnych kloszy, które przypominają lampiony. Drobne wycięcia w kloszu sprawiają, że wydostające się przez nie światło rozbłyska i mieni się w całym pokoju. Seria dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej. Lampy z kolekcji JIM sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w klasycznych, nadając im wyjątkowego charakteru.
W skład serii JIM wchodzi: jeden kinkiet, jedna lampa sufitowa oraz lampy wiszące z jednym, trzema oraz pięcioma punktami świetlnymi.
Lampy od marki MiLAGRO objęto 2-letnim okresem gwarancji.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| RODZINA LAMP | JIM |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 1 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.5 kg |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 1xE27 |
| MATERIAŁ | METAL |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
