Kinkiet JACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa JACK 581 została wykonana w rustykalnym stylu. Dzięki drewnianym elementom model ten doskonale wpasuje się w minimalistycznie urządzone salony i sypialnie. Stworzy doskonały duet z bielą ścian i szarością umeblowania. Kinkiet JACK 581 można zestawić w zgrabną kompozycję. Dwie sztuki doskonale sprawdzą się po obu stronach kanapy w pokoju dziennym lub nad zagłówkiem łóżka w sypialni. Do lampy można dobrać inne modele z tej serii, np. żyrandol JACK 583.
Produkt objęto 12-miesięczną gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.45kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 70 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.55kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| MATERIAŁ | Drewno + Metal |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 220 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| RODZINA LAMP | JACK |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | Naturalne drewno |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 55mm |
| GWINT | E27 |
