Kinkiet HOOP CHROME 7W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 200mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 0.31kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 0.5kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| KOLOR | CHROM |
| RODZINA LAMP | HOOP |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 200mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| MOC | 7W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
