Kinkiet HOLLY BLACK / WOOD 1xE27 60W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ciekawy design lamp HOLLY pozwala na ich szerokie zastosowanie. Tego typu oświetlenie sprawdzi się we współczesnych mieszkaniach z dużą ilością drewnianych elementów. Pasować będą również do industrialnych czy loftowych przestrzeni, które dzięki zastosowaniu drewnianych detali dodatkowo ocieplą. W stylu rustykalnym, gdzie dominuje drewno i kamień, lampy wkomponują się w aranżację.. Wiszące lampy sprawdzą się w kuchniach i jadalniach, kinkiety będą ciekawym elementem wystroju sypialni nad łóżkiem, a lampka biurkowa Holly świetnie odnajdzie się na drewnianym blacie .
Lampy z kolekcji HOLLY są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.41kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.83kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 170 mm |
| KOLOR | Czerń / Naturalne drewno |
| RODZINA LAMP | HOLLY |
| MOC | 1xE27 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 125 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 170 mm |
| MARKA | Milagro |
