Kinkiet GENEVA WHITE 2xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W skład kolekcji GENEVA wchodzi: kinkiet z jednym oraz dwoma punktami świetlnymi, lampa biurkowa z dwoma punktami świetlnymi oraz trzy rodzaje lamp sufitowych: wyposażona w trzy, pięć i osiem źródeł światła.
Tym, co wyróżnia ten model to minimalistyczny kształt oraz biały, klasyczny klosz.
Seria lamp dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej ze złotym i białej ze srebrny elementem.
Model będzie dobrze prezentował się w zestawieniu z ciemnymi, wyrazistymi barwami oraz jasnymi, delikatnymi kolorami.
Produkty firmy MiLAGRO objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać z usług specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| KOLOR | Biel / Chrom |
| LICZBA RAMION | 2 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 760 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 2xE14 |
| GWINT | E14 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| MATERIAŁ | METAL + SZKŁO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66 |
| RODZINA LAMP | GENEVA |
