Kinkiet FARO BLACK/NATURAL WOOD 1xE27 60W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Linia lamp FARO została zaprojektowana przez polską markę MiLAGRO. Wzrok przykuwa ich minimalistyczny, ale jednocześnie bardzo ciekawy i nowoczesny design. Oprawa lampy ma nietuzinkowy kształt. Jej wygląd przypomina odwrócony, głęboki talerz, który zgrabnie oplata źródło światła. Jego czarny kolor, który dodaje konstrukcji surowego, industrialnego charakteru, uzupełniają prostokątne elementy z jasnego drewna. Dzięki temu lampy z linii FARO wprowadzają do wnętrza dużo ciepła i tym samym staje się ono o wiele bardziej przytulne.
Kolekcja lamp FARO to kompletny zestaw lamp, który pozwoli Ci pięknie oświetlić wnętrze w każdym rozmiarze. Lampa wisząca, wyposażona w dwa lub w trzy źródła światła, będzie pięknie prezentować się zawieszona na przykład nad stołem w jadalni lub w salonie. Świetnym uzupełnieniem dla niej będzie kinkiet. Zawieszony z boku, dopełni wystrój pokoju, jednocześnie zapewniając delikatne światło.
Lampy FARO będą odpowiednie do wnętrz urządzonych w minimalistycznym lub graficznym stylu. Ich wyrazisty design będzie doskonale współgrał z naturalnym drewnem, a także przełamie intensywne kolory, takie jak czerwień, butelkowa zieleń czy już nieco bardziej stonowaną biel.
Linia FARO - niezwykła dbałość o detale
Tym, co wyróżnia modele z serii FARO jest ich bardzo wysoka jakość wykonania. Do ich produkcji użyto niezwykle trwałego metalu, a także ponadprzeciętnie wytrzymałego drewna. Dzięki temu, decydując się na zakup lamp od polskiej marki MiLAGRO masz pewność, że wybrane modele będą Ci służyć przynajmniej do zmiany wystroju wnętrza.
Każda z tych trzech lamp ma miejsce na źródło światła oznaczone jako E27.
W skład kolekcji FARO wchodzą następujące modele:
• Kinkiet w czarnym kolorze MLP7455
• Lampa wisząca w czarnym kolorze z dwoma źródłami światła MLP7456
• Lampa wisząca w czarnym kolorze z trzema źródłami światła MLP7457.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 230mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| RODZINA LAMP | FARO |
| MOC | 1xE27 |
| KOLOR | CZARNY / NATURALNE DREWNO |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| KATALOG | 2023 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 180mm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.82kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 200mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 1.17kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
