Kinkiet Elgidia 1xLED IP 44 złoty WL0122-L-GD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| Moc [W] | 35W LED |
| Szerokość | 96 cm |
| lumeny | 3429 lm |
| Głębokość | 5 cm |
| kelwiny | 3500K |
| Długość | 14 cm |
| Klasa szczelności IP | IP 44 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła. | Zintegrowane źródło światła LED |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| materał | Akryl |
| KOLOR | Złoty |
| Rodzaj lampy | Ścienna |
| Zmienna barwa światła CCT | Nie |
