Kinkiet DYLAN 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W skład kolekcji DYLAN wchodzi kinkiet z jednym oraz dwoma punktami świetlnymi, lampa biurkowa oraz trzy rodzaje lamp sufitowych: wyposażona w jeden, cztery i sześć źródeł światła.
Tym, co wyróżnia te modele lamp jest oryginalny kształt, stylizowany na retro żarówkę.Połączenie czerni ze złotem oraz miedzianego odcienia żarówki sprawia, że seria będzie świetnie wyglądać, zarówno we wnętrzach utrzymanych w jasnej, jak i tej ciemniejszej tonacji kolorystycznej.
DYLAN idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, stylizowanych na postindustrialne i surowych wnętrzach.
Produkty firmy MiLAGRO objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać z usług specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| MOC | 1xE27 60W |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 0.27kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA BRUTTO | 0.36kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| RODZINA LAMP | DYLAN |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| KOLOR | Czerń / Mosiądz |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| LICZBA RAMION | 1 |
