Kinkiet DON BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy DON dostępne są w kolorze białym, czarnym oraz w stylowej i modnej szarości. Możesz zdecydować się na jeden model lub wyposażyć swoje mieszkanie w cały zestaw pasujących do siebie lamp w podobnej stylistyce. Sprawdzą się zarówno w salonie czy sypialni, jak również w jadalni.
Produkty marki MiLAGRO objęte są 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17.5 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15cm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| RODZINA LAMP | DON |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| KATALOG | STARY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 16cm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.46kg |
| WAGA BRUTTO | 0.61kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
