Kinkiet DAMA BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja ma minimalistyczny, nowoczesny charakter. Doskonale wpisuje się w obecnie panujące trendy, a dzięki połączeniu sobą poszczególnych modeli można stworzyć spójną i kompletną aranżację. Lampy zostały wykonane z metalu w kolorze czarnym oraz drewna, wykorzystanego do stworzenia charakterystycznych detali. Lampy prezentują się świeżo, przyciągają wzrok i stanowią stylowy dodatek dla efektownych wnętrz.
Oświetlenie objęte jest 2-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.54kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.84kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 11cm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23.5 |
| RODZINA LAMP | DAMA |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 14cm |
| GWINT | E27 |
