Kinkiet CLIFF BLACK 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja składa się z sześciu elementów. Jej częścią jest lampa stojąca, kinkiet, a także lampy wiszące - pojedyncza, potrójna, a także z pięcioma oraz trzema źródłami światła. Ta ostatnia wyróżnia się ciekawym ułożeniem zawiesia, co nadaje jej wyjątkowego wyglądu.
Lampy z kolekcji CLIFF mogą być montowane samodzielnie, stanowiąc jeden z głównych elementów dekoracyjnych, ale świetnie wyglądają także w komplecie. Modele wykonano z wysokiej jakości metalu, które dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej.
Wyróżnikiem kolekcji jest przestrzenny klosz o modnym kształcie eksponującym żarówkę ze stylowym, złotym paskiem. Linia CLIFF będzie doskonałym dopełnieniem przestrzeni utrzymanych w industrialnym i loftowym stylu.
Lampy z serii CLIFF objęto 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| LICZBA RAMION | 1 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 22cm |
| GWINT | E27 |
| WAGA NETTO | 0.70kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 210 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.97kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 23.5cm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 330 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21.5 |
| RODZINA LAMP | CLIFF |
