Kinkiet BASKET WHITE 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z kolekcji BASKET stanowią idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz, w których dominuje loftowy, minimalistyczny lub skandynawski klimat. Lampy wiszące i kinkiety z delikatnymi kloszami z metalowych drucików ułożonych w kształt diamentu będą znakomicie współgrały z drewnianymi i stalowymi elementami wyposażenia kuchni, salonu czy sypialni. Całość aranżacji skutecznie dopełni mała lampka stojąca z klasycznym abażurem w formie walca, osadzonym na ażurowej, diamentowej podstawie. Ta ostatnia propozycja świetnie sprawdzi się na biurku, niewielkim stoliku kawowym, komodzie lub też na szafce nocnej. Warto podkreślić, że w przypadku lamp wiszących producent umożliwił regulację ich wysokości, dzięki czemu oświetlenie można łatwo dopasować do swoich potrzeb. W potrójnym zwisie oznacza to również, że każdy z kloszy można ustawić na innej wysokości, uzyskując ciekawy efekt wizualny.
Kolekcja BASKET – jakość rodem z Polski
Nowoczesne lampy z kolekcji BASKET zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce, przez rodzimą markę MiLAGRO. Do ich produkcji wykorzystano tylko najwyższej jakości materiały, co przekłada się na trwałość i wytrzymałość opraw. Lampy przystosowane są do żarówek typu E27, a producent rekomenduje, by wybierać żarówki o maksymalnej mocy 60 W.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 1.14kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 380 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| MOC | 1xE27 60W |
| KOLOR | BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | BASKET |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 210mm |
| GWINT | E27 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 250 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.58kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 280mm |
| MATERIAŁ | METAL |
