Kinkiet BARON BLACK 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| RODZINA LAMP | BARON |
| MOC | 1xGU10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | CZARNY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA NETTO | 0.38kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.50kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 115mm |
| MATERIAŁ | METAL + DREWNO |
