Kinkiet Artist chrom 6W LED 40cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80mmm |
| KOLOR | CHROM |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 450 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.5kg |
| MOC | 6W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 405mm |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WAGA NETTO | 0.213kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 80mmm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WAGA BRUTTO | 0.25kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| RODZINA LAMP | ARTIST |
| CRI [RA] | 31) CRI RA |
