Kinkiet Artemis Black 13,8W LED 60cm 4000K IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.6kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 950Lm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | - |
| MARKA | Milagro |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.5kg |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 70mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CRI [RA] | >80 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 13.8W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | ARTEMIS |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| WAGA NETTO | 0.4kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | - |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| NOWOŚCI | 24 |
